ul. Rycerska 10  60-346 Poznań tel. 61-8648-826 e-mail: szkola@szkola-ratownictwa.pl

Dla firm i instytucji:

KURS SKRÓCONY (PODSTAWOWY)

Dla kogo:

Polecane szczególnie osobom, które miały już styczność z zagadnieniami dotyczącymi ratownictwa medycznego np. przechodziły kurs w przeszłości i chcą odnowić swoje umiejętności. Także dla osób, które w szybkim czasie chcą nauczyć się podstawowych czynności jakie powinien wykonać podczas ratowania życia i zdrowia człowieka.

Czas trwania :

6 godzin dydaktycznych - 4,5 godziny zegarowej.

60 zł netto/osoba*

KURS PODSTAWOWY

Założenia program Kursu:

1. -podstawy resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia

1. -skuteczne i szybkie wezwanie pomocy, rozmowa z dyspozytorem medycznym i operatorem numeru 112

1. -obsługa automatycznego defibrylatora (AED)

1. -ćwiczenia praktyczne z resuscytacji na fantomach

1. -postępowanie z pacjentem z podejrzeniem zawał‚u serca, ataku padaczki, w przypadku utraty przytomności i innych stanach chorobowych.

- udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym.

Czas trwania:

8 godzin szkoleniowych (6 godz. zegarowych - 1 dzień) w tym 3 godz. zajęć teoretycznych i 5 godz. zajęć praktycznych.

Po kursie:

szkolenia wieńczy krótki test, gdzie po zaliczeniu praktycznym i teoretycznym kursant uzyskuje certyfikat ukończenia szkolenia,

pracodawca na życzenie otrzymuje zbiorcze zaświadczenie z pełną dokumentacją (lista obecności, plan szkolenia)

80 zł netto/osoba*

Zgłoszenia na kurs:

Tel. 61 864 88 26

szkola@szkola-ratownictwa.pl lub formularz kontaktowy w zakładce kontakt

KURS ROZSZERZONY

Dla kogo:

Osoby pełnoletnie nie posiadające wykształcenia medycznego, które chcą zgłębić wiedzę i umiejętności związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach tego niezwłocznie wymagających. Polecany w szczególności osobom których praca wiąże się z dodatkowymi zagrożeniami w tym zakładowym grupom ratunkowym, osobom wyznaczonym przez pracodawce do ratowania życia i zdrowia człowieka.

Program kursu:

1. -skuteczne i szybkie wezwanie pomocy , rozmowa z dyspozytorem medycznym i operatorem numeru 112

1. -psychologiczne aspekty udzielania pierwszej pomocy

1. -podstawy taktyki działań ratowniczych

1. - resuscytacja krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

1. -obsługa automatycznego defibrylatora (AED)

1. -nagły poród

1. -ćwiczenia praktyczne z resuscytacji na fantomach

1. -postępowanie z pacjentem z podejrzeniem zawału serca, ataku padaczki, w przypadku utraty przytomności i innych stanach chorobowych.

1. -udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym.

- program kursu, na życzenie klienta, dostosowany do specyfiki zagrożeń w zakładzie pracy również z uwzględnieniem zaistniałych sytuacji wypadkowych

Czas trwania:

16 godzin szkoleniowych (2 dni ) w tym 6 godz. zajęć teoretycznych i 10 godz. zajęć praktycznych.

Po kursie:

pracodawca na życzenie otrzymuje zbiorcze zaświadczenie z pełna dokumentacją (lista obecności, plan szkolenia)

160 zł netto/osoba*

Zgłoszenia na kurs

:

Tel. 61 864 88 26

szkola@szkola-ratownictwa.pl lub formularz kontaktowy w zakładce kontakt

*ceny kursów mogą się różnić w zależności od ilości osób uczestniczących w szkoleniu

o nas     kursy i szkolenia      zaufali nam      galeria     kontakt

Osoby indywidualne pierwsza_pomoc.html pierwsza_pomoc.html shapeimage_3_link_0
Cennik cennik.html
  • rok założenia 1975...